O Nas


Firma EURO-WAY istnieje od 1999 roku, a jako agencja celna działa na polskim rynku od 2001 roku. Nasi pracownicy legitymują się wieloletnim doświadczeniem (sięgającym początków 1990 roku) i dużą wiedzą.
Jesteśmy firmą zabezpieczenia logistycznego, powstałą z myślą o podmiotach gospodarczych dokonujących obrotu towarowego z  państwami trzecimi i krajami Unii Europejskiej.

Od 2010 r. posiadamy status AEO PLAEOC440000100042, dzięki któremu możemy korzystać z szeregu ułatwień, między innymi:

  • podlegamy mniejszej niż inni przedsiębiorcy liczbie kontroli fizycznej i kontroli dokumentów,
  • w przypadku wytypowania go do kontroli przeprowadzana jest ona w sposób priorytetowy,
  • możliwości wnioskowania o przeprowadzenie kontroli w innym miejscu niż urząd celny.

30 letnie doświadczenie, które zdobyliśmy podczas współpracy z administracją celną, firmami krajowymi i zagranicznymi oraz klientami indywidualnymi, pozwala nam elastycznie dopasowywać się do indywidualnych oczekiwań i potrzeb naszych klientów.

Nowoczesne biuro obsługi celnej wykorzystujemy świadcząc profesjonalne i kompleksowe usługi związane z obrotem towarowym z zagranicą, a stałe monitorowanie zmieniających się ustaw i norm prawnych, oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych, pozwala nam na podwyższanie poziomu świadczonych usług.

Działając w transporcie drogowym, dobrze znamy specyfikę i wymagania wszelkich urzędów.

Z usług naszej agencji celnej korzysta obecnie 200 podmiotów gospodarczych. Obsługujemy duże podmioty gospodarcze w tym i spółki giełdowe oraz małe rodzinne firmy.

Naszym celem jest dostarczenie Państwu obsługi celnej na najwyższym poziomie.

Powierzenie nam odpraw celnych i innych obowiązków z nimi związanych pozwoli Państwu obniżyć koszty i skoncentrować się na podstawowej działalności Państwa firmy. Staramy się w minimalnym stopniu angażować pracowników firm, które są naszymi kontrahentami.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-18:00, z możliwością dokonywania odpraw celnych w innych terminach.

Stałym klientom oferujemy możliwość negocjacji stawek i sposobu rozliczania w zależności od wysokości obrotów.

Zapraszamy do współpracy.